Odzież militarna

Odzież militarna

    W dzisiejszych trendach sezonu nie może zabraknąć militarnego stylu. Najczęściej odzież militarna króluje w modzie męskim i kojarzony jest przede wszystkim ze wzorem moro. Jednak istnieje wiele możliwości co do stworzenia swojej kreacji w tym, że stylu. Z militariami kojarzy się nie tylko moro, ale i także takie kolory jak ciemna zieleń, granat oraz khaki. W tym stylu zastosować można również dodatki takie jak naszywki, pagony, kieszenie cargo, i inne militarne wstawki i zapięcia. Wbrew wszelkim pozorom świetny militarny look jest bardzo ciężko stworzyć. Najważniejsze to pamiętać o umiarze i stonowaniu. W jaki sposób stworzyć doskonały wojskowy look?

Wojskowy styl na co dzień

odzież militarna

odzież militarna

Zrezygnujmy z ubierania się tylko i wyłącznie w ubrania o wzorze moro. Dobrym pomysłem jest połączenie wzoru moro wraz z innymi codziennymi lub bardziej eleganckimi elementami garderoby. Możemy zatem wybrać bluzę moro a do tego spodnie baggy i najmodniejsze od wielu sezonów sneakersy.

Odcienia zieleni zamiast wzoru moro

Do stworzenia doskonałego zestawienia wojskowego nie potrzebujemy wzoru moro. Doskonale sprawdzą się natomiast wszelakiej maści odcienie zieleni, między innymi khaki. Odcień ten można doskonale zestawić z wieloma innymi kolorami. Można go połączyć na przykład z brązem, czernią, bordo i czerwienią. Kolor ten świetnie wygląda na bomberkach czy bojówkach. Rodzaj stylizacji można podkreślić, stosując również do niej kurtkę przejściową w stylu pilotka. Dobrze prezentują się modele z futrzanym kołnierzem oraz naszywkami, które kojarzone są z lotnictwem. Do takiej kurtki świetnie sprawdzą się ciężkie buty, koszula i ciemne spodnie.

Militarne akcenty w codziennym stylu

Z wojskowym stylem mogą również kojarzyć się zwykłe stylizacje na co dzień wraz z klasycznymi ubraniami. Dobrym zestawieniem jest kurtka parka wraz z jeansami, bluzą czy swetrem. Takie zielone elementy całej stylizacji, kojarzą się z wojskiem i dodają ubraniom ciekawego charakteru.

Dodatki do stylizacji w militarnym stylu

Kreując taki look z akcentem wojskowym, nie można zapomnieć o pewnych dodatkach. Idealnie sprawdzi się do tej stylizacji torba lub plecach w kolorze khaki. Doskonale prezentować się będą buty z cholewką o wzorze moro. Innym pomysłem jest ubranie zegarka męskiego na rękę wraz z paskiem w kolorze khaki lub o wzorze moro.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments