Czy można mówić o kryzysie na światowych rynkach motoryzacyjnych?

Czy można mówić o kryzysie na światowych rynkach motoryzacyjnych?

Reklama: Skuter Racibórz

Czy rzeczywiście można od kilku lat mówić, o kryzysie na światowych rynkach motoryzacyjnych? Jak ostatnie lata związane z pandemią, czy innymi zawirowaniami gospodarczymi miały na niego wpływ? Przede wszystkim rynek motoryzacyjny ma się bardzo dobrze, wbrew temu co się wydaje w dalszym ciągu systematycznie wzrasta produkcja nowych aut, co pewnie niektórych mocno zaskoczy.

Oczywiście kluczowi producenci, w dalszym ciągu stawiają na konkretne technologie, jakie w ich przypadku okazały się trafne, tutaj ciekawym przykładem jest Toyota jaka już od jakiegoś czasu króluje w sektorze aut hybrydowych. Nie inaczej jest z Teslą na amerykańskim rynku, gdzie już teraz widać dosyć duże przejście z klasycznej motoryzacji spalinowej, na tą ekologiczną i co czeka nas w niedalekiej przyszłości, również gdy idzie o europejskie rynki.

Trzeba też przyznać, iż nasz polski rynek motoryzacyjny także ma się całkiem dobrze, rośnie sprzedaż używanych oraz nowych samochodów, powoli też stajemy się ciekawym miejscem do prowadzenia produkcji zwłaszcza części zamiennych.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments