Wydarzenia

Kolejne szkolenie CTP

14 listopada 2015

klaster drzewny

W sobotę, 14 listopada CTP Polska sp. z o.o. już po raz drugi zorganizowała szkolenie dla projektantów i architektów wnętrz w salonie Ruck Zuck w Warszawie.

Szkolenie obejmowało problematykę myślenia projektowego, technologii produkcji stolarki drzwiowej oraz retoryki designu. Poprowadzili je: dr Krzysztof Groń – projektant i koordynator ds. projektowania i wzornictwa CTP i dr Adam Buczek.

W szkoleniu wzięło udział aż 46 osób, w tym: studenci Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie oraz studenci Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu (projektanci wnętrz i wzornictwa przemysłowego).

W ramach spotkania zaprezentowaliśmy Projekty Przyszłości stworzone przez młodych designerów CIiW CTP.

Wystawę w salonie Ruck Zuck wzbogaciliśmy o stolarkę drzwiową: LINES projektu Wojciecha Guzika, MOVE Żanety Korsak i RUSTIC Aleksandry Bugaj. Zawsze staramy się zaskakiwać zarówno estetyką, jak i kreatywnymi rozwiązaniami – tak też było w tym przypadku.

Po raz pierwszy projekty te przedstawiliśmy w lutym 2015 r. we Wrocławiu, w trakcie imprezy targowej zorganizowanej przez: CTP Polska Sp. z o.o., Classen-Pol S.A. i Ruck Zuck Sp. z o.o..

Jak możemy Ci pomóc?

Projekty

Wspólne przedsięwzięcia realizowane przez „Lignum” obejmują projekty badawcze, szkoleniowe, doradcze, inwestycyjne...

więcej

Dokumenty

Podstawowe dokumenty, które wiążą się z działalnością Klastra, jego założycielami i zasadami przyjmowania nowych członków...

więcej

Dołącz do nas

Jesteśmy otwarci na przyjęcie nowych firm z branży drzewnej, firm doradczych, uczelni wyższych, organizacji badawczych...

więcej
projektowanie stron www