Wydarzenia

Szkolenie projektowo-produktowe CTP

17 września 2015

klaster drzewny

CTP zorganizowało szkolenie dla projektantów i architektów wnętrz w salonie Ruck Zuck w Warszawie dniu 17 września 2015 r.

Całodniowe szkolenie obejmowało problematykę myślenia projektowego, technologii produkcji stolarki drzwiowej oraz retoryki designu. Szkolenie poprowadzili: dr Krzysztof Groń – projektant i koordynator ds. projektowania i wzornictwa CTP, mgr inż. Bartłomiej Jurkowski – konstruktor, technolog CTP i dr Adam Buczek. Spotkanie miało formę warsztatową, wzbogaconą o prezentacje przygotowane przez ekspertów. Był to również pretekst do ciekawych, inspirujących dyskusji. Projektanci i architekci zdobyli wiedzę praktyczną i poznali narzędzia potrzebne do pracy z klientami.

W ramach spotkania zaprezentowaliśmy Projekty Przyszłości. Nowością była stolarka drzwiowa zbudowana z subtelnych form i wyszukanych funkcji. Ekspozycję uzupełniły elementy meblowe takie jak: designerskie lampy łowickie, wieszak, krzesło z eleganckimi frezami czy taboret z oryginalnymi filcowymi kulkami.

Wszystkie produkty zaprojektowane zostały przez młodych designerów pod kierunkiem dra Krzysztofa Gronia, w ramach działalności Centrum Innowacji i Wzornictwa CTP. Po raz pierwszy projekty te przedstawiliśmy ?w lutym 2015 r. we Wrocławiu, w trakcie imprezy targowej zorganizowanej przez: CTP Polska Sp. z o.o., Classen-Pol S.A. i Ruck Zuck. Już wtedy zyskały uznanie klientów.

Spotkanie zaowocowało kolejnymi wyzwaniami projektowymi, o których dowiecie się Państwo już niebawem.

Jak możemy Ci pomóc?

Projekty

Wspólne przedsięwzięcia realizowane przez „Lignum” obejmują projekty badawcze, szkoleniowe, doradcze, inwestycyjne...

więcej

Dokumenty

Podstawowe dokumenty, które wiążą się z działalnością Klastra, jego założycielami i zasadami przyjmowania nowych członków...

więcej

Dołącz do nas

Jesteśmy otwarci na przyjęcie nowych firm z branży drzewnej, firm doradczych, uczelni wyższych, organizacji badawczych...

więcej
projektowanie stron www